Nacházíte se zde: Úvod Trendy & styly WOLF CUT

WOLF CUT

Nový trendy účes Wolf cut nelze přehlédnout. Doslovně vlčí hříva je dokonalou kombinací dvou klasických účesů, které se v poslední době vracejí do módy – důmyslně spojuje střih shag a mullet a skvěle se hodí pro všechny typy vlasů. 

Jemným vlasům dodává objem tím, že soustřeďuje většinu vlasů v horní části hlavy. Husté vlasy zvýrazňuje vrstvením a zužováním délek. Pro zaručený výsledek lze ještě přidat plnou či ozdobnou ofinu nebo dva prameny.
 


 

Wolf cut, mladší sestra hvězdných účesů sedmdesátých let, okouzlil ty nejodvážnější natolik, že se stal trendy účesem letošního roku. Účes, který mezi prvními nosily celebrity jako Billie Eilish, si rychle získal své místo a ženy si doslova podmanil. Ačkoli má stejné vlastnosti jako jeho dva předchůdci, liší se svým retro pocitem a schopností „obsloužit“ krátké i dlouhé vlasy.

V tomto střihu, který lze přizpůsobit každé postavě, si mohou najít zalíbení i ty nejstydlivější ženy. Může být delší, zužující nebo dokonce velmi odvážný. Krása tohoto účesu spočívá v tom, že se každé ženě přizpůsobí na míru. Rozevláty dokonalý rebelský střih Wolf Cut je svěžím závanem letošních trendů.
 

Le Half Hawk

Účes s vyholenými boky, který je ideální pro zvýraznění šíje a rysů obličeje, podtrhne váš styl a odliší vás od ostatních. Half hawk má v sobě rock and rollovou eleganci a prosadil se jako styl, který nemá konkurenci.

Klasický a netradiční, elegantní a neobvyklý, okouzlující a kýčovitý – tento účes se stal skutečným vlasovým trendem. Tímto odvážným, ale zároveň velmi ženským účesem můžete vyjádřit svou silnou osobnost.
 

Nahoru